facebook  youtube

Ruszyła VII edycja

KONKURSU

więcej kliknij

Sektor pszczelarski w dobie kryzysu epidemicznego – wyzwania i zagrożenia

Publikacja do pobrania

KLIKNIJ TUTAJ

Z dniem dzisiejszym obsługe prawną naszej Fundacji bedzie zajmowala sie Kancelaria Prawna

dziękujemy za wsparcie !

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa jest tegorocznym sponsorem VI edycji Konkursu Pszczelarz Roku

Polska Smakuje Miodem

Polskie miody od lat cieszą się uznaniem na rynku krajowym i zagranicznym.

Konsumenci doceniają jego właściwości prozdrowotne i wyśmienity smak.

Wspieraj polskich Pszczelarzy Kupuj Świadome wybieraj miody oznaczone znakiem Produkt Polski

VI edycja konkursu

Pszczelarz Roku

Gala i Konferencja

więcej informacji kliknij

DZIEŃ PSZCZOŁY 2020

Weź udział w konkursie

„Dzień Pszczoły 2020”

#PomagamyPszczolomBezLipy

razem z

Nie tylko miód zawdzięczamy owadom zapylającym! Jeżeli chcecie wprowadzić

Wasze dzieci w świat zapylaczy, to serdecznie zapraszamy na lekcje online przygotowane przez @PryskaneNieSzkodzi.

Podczas zajęć - @Offgrodniczka Joanna Gałązka i @Ola Mrowiec - opowiedzą m.in. które warzywa i owoce zawdzięczamy owadom zapylającym.

Już w najbliższą środę o godz. 14:00 odbędzie się lekcja online dla uczniów klas 1-3, natomiast 6 maja na profil @PryskaneNieSzkodzi zapraszamy uczniów klas 4-6!

Nie zapomnijcie włączyć sobie powiadomienia na wydarzeniu Pomagamy pszczołom bez lipy.

Zapraszamy! www.psor.pl/lekcje-w-szkolach/

PSZCZELARZ ROKU

Organizowany cyklicznie od 2015 roku. Promuje najlepsze praktyki pszczelarskie Nagrodą jest statuetka Pszcelarza, która potwierdza zaangażowanie pszczelarza w rozwój i promocję pszczelarstwa poprzez edukację, stosowanie dobrych praktyk w pasiece, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz zaangażowanie pszczelarza w jakość miodów.

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PSZCZELARSKA

Organizowana od 2015 roku. Jej celem jest  promowanie i integrowanie środowiska pszczelarskiego, podkreślenie roli i znaczenia pszczoły miodnej w ekosystemie, diagnozowanie sytuacji pszczelarstwa, analizowanie wyzwań i szans jakie stoją przed pszczelarstwem w kontekście zachowania zrównoważonego i trwałego rozowju.

mailyoutube

Obsługa prawna fundacji